Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti ilk olarak 2019 yılında nikah masasına oturmuş ve görkemli bir düğün ile evlenmişti. Çift geçtiğimiz yıl eylül ayında ise anlaşmalı olarak boşanma kararı aldı.

Selin Ciğerci

Alınan boşanma kararı pek de uzun sürmedi. İlişkilerine ikinci kez şans veren Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti 16 Mayıs’ta tekrar nikah masasına oturdu.

Selin Ciğerci
İkinci kez evlenen çiftten yine üzücü haber geldi. Sosyal medya hesaplarından tekrar boşanacaklarını açıkladılar.

Eylül Ayında Son Bulacak

Ciğerci gönderisinde  “Evlilik, eş olmak, aile kurmak hepsi en sevdiğim değerler. İki kez denedik, olmadı. Lütfen iki tarafın da duygusal ruh haline yakışan bir saygıyla, açık aramaya, bizden bağımsız sebep bulmaya çalışmadan saygıyla bilelim ve geçelim. Adli tatil bitecek, resmi işlemler eylülde son bulacak. Hayat devam ediyor, edecek.” ifadelerine yer verdi.

Her Zaman Birbirimizin Destekçisi ve Arkadaşı Olacağız

Çıra da paylaşımına “Biz büyük umutlarla ikinci kez denedik ama evlilik işini yine beceremedik. Birbirimizi kırmak, üzmek bizim en büyük korkumuz o yüzden gerektiğinde birbirimizi kırmaktansa birbirimizden vazgeçmeyi hep bildik. Selin Ciğerci ile bugün itibariyle boşanma kararı almış bulunmaktayız. İnşallah ikimiz için de her şeyin hayırlısı olsun. Biz hayatımız boyunca her zaman birbirimizin destekçisi ve arkadaşı olacağız. Bu hassas ve zor kararımıza sizlerin de hassasiyetle yaklaşmasını bekliyoruz.” notunu düştü.

“Bizi kimse yıkamaz!” Demişti

Öte yandan ocak ayında Selin Ciğerci ile ilişkilerine bir şans daha verdiklerini duyuran Gökhan Çıra, “Nerede kalmıştık… Hayatımda annemden sonra tek bir kadını sevdim; uğruna her şeyi yapabilecek kadar, her şeyi göze alabilecek kadar, o kadın sensin… Seninle bizi Allah’tan başka kimse ayıramazdı, yıkamazdı. Yıkamadı da! Çok üzgünüm ki ben sebep oldum bu yaşananlara beni kırmayıp, bana güvendiğin bize bir şans daha verdiğin için de ayrıca teşekkür ediyorum canımın içi. Şimdi herkes duysun ki; biz çok daha güçlüyüz, daha çok yakınız, çünkü biz her şeyi anladık. Birbirimizi eskisinden daha çok seviyoruz. Seni çok seviyorum tek sevdiğim.” demişti.

Selin Ciğerci

Boşanma kararı aldıklarını açıklayan Selin Ciğerci, İnstagram hesabından Çıra soyadını kaldırdı.

 

 

Editör: Haber Merkezi