Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC) Başkanı Ferit Kesen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bakü’de Azerbaycan Matbuat Şurası’nı ziyaret ettiler.


Azerbaycan Matbuat Şurası’nı Ziyaret Ettiler

Kardeş cemiyet Bakü Parlamento Jurnalistleri Birliği tarafından Azerbaycan’a davet edilen Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri, Azerbaycan Matbuat Şurası’nı ziyaret ettiler. Ziyarete ALGC Başkanı Ferit Kesen, Başkan Yardımcısı Mesut İlhan, Genel Sekreter Zeliha Oner ve Yönetim Kurulu Üyesi Meryem Kanberoğlu katıldı.

Resmi Gazetede Yayınlanan Kararname İle Antalya’da Bir Çok İsmin Görev Yeri Değiştirildi Resmi Gazetede Yayınlanan Kararname İle Antalya’da Bir Çok İsmin Görev Yeri Değiştirildi


Başkan Kesen Cemiyet Hakkında Detaylı Bilgiler Verdi

Cemiyet üyelerini karşılayan Azerbaycan Matbuat Şuurası Başkanı Rashad Majid, Azerbaycan ile Türkiye arasındaki ilişkilerin her alanda olduğu gibi basın alanında da üst düzeyde olduğunu ifade etti.

Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ferit Kesen ise Basın Konseyi’ne misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, cemiyet hakkında detaylı bilgiler verdi. Daha sonra konuşan Yönetim Kurulu Üyesi Profesör Gulu Muharremli, bu tür toplantıların çok önemli olduğunu ve sürekli olmasını dilediğini söyledi. Ziyaret sonunda iki grup günün anlam ve önemine ilişkin hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Editör: Haber Merkezi