Öncelikle bu hafta gökyüzündeki yıldız kavuşumu dikkat çekiyor. Güneş Betelgeuse yıldızı kavuşumu tüm burçları etkileyecek. Bu hafta dua almak, ihtiyacı olana yardım etmek çok önemli. Ayrıca bebek müjdeleri alabiliriz. Duygusal açıdan da oldukça şanslı bu haftada Güneş, salı günü Yengeç burcunda hareket etmeye başlayacak. Doğum gününüz kutlu olsun Sevgili Yengeçler. Hemen her konuda şansın bizden yana olacağı bir hafta diyebiliriz. Oldukça kısmetli ve bol sürprizli bir haftaya giriş yaptık, keyfini çıkarın…

20 – 26 Haziran Haftası haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu’nün deneyimli astroloğu 20 -26 Haziran Haftası haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 20 – 26 Haziran Haftası haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 20 – 26 Haziran Haftası haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 20 Haziran haftası neler bekliyor? Haftalık burçlarınızı okurken yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek? İşte haftalık burç yorumlarınız…

Koç ve Yükselen Koç

Hafta başında beklediğiniz haberler, umduğunuz şekilde yüzünüzü güldürerek size geliyor ve artık geleceğiniz için net kararlar alarak uygulamaya başlayacağınız zaman diliminde olacaksınız. İlişkiler noktasında önünüzü göremediğinizi hissettiğiniz her konuya dair bazı dönüşümler yaşayabileceğiniz bir hafta sizleri bekliyor olacak. Bundan sonraki bir aylık süreçte ilişkiler adına az çaba ile büyük başarılar elde edebileceğiniz şanslı dönem başlıyor sizler için.

Boğa ve Yükselen Boğa

Hafta başında özellikle finansal alanda beklediğiniz haberlerin gecikmesi sizi biraz kaygılandırabilir ve geleceğiniz adına önünüzü göremediğinizi hissetmenize sebep olabilir. İlişkiler noktasında da yine önümüzdeki bir aylık süreçte ilişkilerde dönüşüm başlayacak ve fakat bu süreçte ilişkinizin nereye gittiğini sorgulayabilirsiniz ancak her ne olursa olsun sizin en yüksek hayrınıza dönüşeceğinden emin olmalısınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

Hemen haftanın başında alacağınız haberler kendinize dair yol haritası belirlemenizde sizi destekliyor olacak. Artık kendinizi ön plana alarak, planlar yapacağınız ve geleceğinizi planlayacağınız zamanlardasınız. İkili ilişkilerinizde artık parlayacağınız ve her zamankinden daha fazla rağbet göreceğiniz zamanların fitili bu hafta itibariyle ateşlenmeye başlanıyor. Mevcuttaki ilişkinizin de dönüşmeye başlandığına şahitlik edebilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Hafta başında arkanızdan dönen konuşmalar kulağınıza gelebilir ve sizler bu durum karşısında dost ve düşmanlarınızın farkına varabilirsiniz bu sizin biraz kabuğunuza çekilmenize sebep olabilir. İlişki konularında ise ümidinizi kestiğiniz kişilerle haberleşme potansiyelinizin arttığı zamanlar olabilir. Bazılarınız için ise yepyeni başlangıçlar yaşanabilir ancak bu başlangıç hiç tahmin etmediğiniz ya da henüz tanımadığınız kişilerle olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Hafta başında arkadaş çevrenizin size sağlayacağı motivasyon ile yurt dışı konularında kendinize bir yol haritası çizebilir ya da seyahat planları yapabilirsiniz. Özellikle ilişkilerde geçtiğimiz süreçte zorlanmıştınız ve artık istediğiniz sağlamlığı bu hafta itibariyle yakalama fırsatları elinize geçebilir. Hatta önümüzdeki süreçte artık sevdiceğinizle daha keyifli zaman geçireceğiniz günler sizi bekliyor. Mevcutta ilişkisi olmayanlar her an arkadaş çevresi aracılığı ile yepyeni başlangıçlar elde etme fırsatları bulunuyor.

Başak ve Yükselen Başak

Hafta başında kariyer alanında zorlandığınız konulara dair kendinize yeni yol planı hazırlayarak, bazı girişimlerde bulunma kararı alabilirsiniz. Hatta bazılarınız almış olduğunuz kararlar doğrultusunda yöneticinizle bir konuşma yapabilirler. İlişkiler noktasında geçtiğimiz süreçte rahat etki altındaydınız ve güzel fırsatlar yakaladınız ancak hafta ortasından itibaren zorlanmaya başlayabilirsiniz, ancak sadece bir ay zorlanacaksınız ve sonrasında yine rahatlayacaksınız.

Terazi ve Yükselen Terazi

Hafta başında eğitim veya yurt dışı konularıyla ilgili yapmış olduğunuz girişimlere ait dönüşler gelebilir ve kendi hayatınıza dair gelecek planları yaparken, hayallere dalmış şekilde bulabilirsiniz kendinizi. İlişkiler noktasında geçtiğimiz süreçte zorlanmış olmanıza karşın artık rahatlama vakti geldi de çattı bile. Sizin pek çaba harcamanıza gerek kalmadan bu haftadan itibaren bazı dönüşümler yaşanacak ve önümüzdeki bir ay boyunca aşktan yana en şanslı burçlardan biri olacaksınız.

Akrep ve Yükselen Akrep

Hafta başından itibaren özellikle ödemeler noktasında bütçe hesabı yaparken bulabilirsiniz kendinizi. İlişkiler noktasında hafta ortasında güzel ve sağlam değişimler yaşanma potansiyeli son derece güçlü ancak önümüzdeki bir ay özellikle flörtçü yaklaşımlar ilişkileri zedeleyebilir benden uyarması. Dolayısıyla ilişki konularında sizin payınıza ne düşüyorsa, ilişkiyi kurtarmak adına yapmanızı öneririm.

Yay ve Yükselen Yay

Hafta başında özellikle evliliğiniz veya varsa ortaklı konularınıza dair kendi hayatınızın direksiyonuna geçmek isteyeceğiniz zamanlarda olacaksınız. Mevcutta evliliğiniz yoksa, partnerinizle bu konuları masaya yatırarak ilişkiyi dönüştürme yolunda kalıcı kararlar alma potansiyeli söz konusu bu hafta. Önümüzdeki bir aylık süreçte partnerinizle iletişimin artacağı, her türlü konuyu rahatlıkla konuşarak çözdüğünüz zamanlar başlıyor olacak.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Hafta başında sağlığınıza ilişkin bazı tetkikler yaptırma kararı alabilir ve bu konuda daha önce atmış olduğunuz adımların sonucunu alabilirsiniz. Günlük iş hayatınızda bazı kararlar alabilir ve sistemin de desteği ile bazı girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. İş ortamında yeni partner adayları karşınıza çıkabilir ve flörtleşme eğilimi görülebilir bu süreçte. Bu hafta özellikle mevcut ilişkilerinizi tekrar değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Hafta başında aşk ilişkileri veya varsa çocuğunuzla ilgili bazı kararlar almak isteyeceğiniz ve geleceğiniz adına bazı kararlar alacağınız zamanlar geçirebilirsiniz. Bu konulara dair beklediğiniz haberler kapınızı çalarken, iletişiminizin hızlandığı zamanlar yaşayabilirsiniz. Bir süredir ilişkiler noktasında zorlanıyordunuz ve bu haftadan itibaren zorlandığınız konuları umduğunuz şekilde dönüştürerek ilişkiyi yapılandırmaya başlayacağınız zamanlarda olduğunuzu unutmayın.

Balık ve Yükselen Balık

Hafta başında ev ve aile konularıyla ilgili kendinize dair bazı kararlar alabilirsiniz ve beklediğiniz haberler yine hafta başında gelebilir. Sizi duygusal açıdan tatmin edecek bir hafta yaşayacaksınız ve özellikle elinizdeki maddi kaynakları bir taşınmaza yatırmak noktasında güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Öte yandan ilişkiler konusunda geçmişte kaldığını düşündüğünüz bir partner tekrar kapınızı çalarak ilişkiyi tekrar canlandırmak isteyebilir.

Editör: Haber Merkezi